O Firmie

Biuro Rachunkowo - Consultingowe "MJL" powstało w 2005 roku i świadczy usługi z zakresu rachunkowości i consultingu biznesowo-finansowego dla małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie aglomeracji warszawskiej. Dogodna lokalizacja w centrum Pruszkowa ułatwia bezpośredni kontakt z pracownikami Biura i operacyjną współpracę.

Maria Lenard jest magistrem ekonomii, absolwentką podyplomowych studiów z zakresu rachunkowości Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im L. Koźmińskiego w Warszawie. Legitymuje się 18-letnim stażem pracy na stanowisku Głównego Księgowego w spółkach prawa handlowego. W 2005 roku uzyskała certyfikat księgowy nr 10341/2005 wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Podstawową dziedziną działalności Biura Rachunkowo-Consultingowego "MJL" jest usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych dla wszelkich form działalności gospodarczej oraz obsługa w zakresie płac i ZUS pracowników naszych klientów. Praca nasza wspomagana jest przez System Zarządzania SYMFONIA.

Ponadto oferujemy pomoc w założeniu firmy, sporządzeniu bizness planu, wypełnieniu wniosku kredytowego i inną w zależności od sytuacji i potrzeb klienta.